"Наш край у роки Другої світової війни"

Даний відділ містить краєзнавчі матеріали про героїчні і трагічні події Великої Вітчизняної війни ХХ століття (світлини 1,2).

У залі розміщено стенди, присвячені початку Великої Вітчизняної війни та участі земляків у боях. Окремий стенд розповідає про наших земляків – братів Савченків, які з перших днів війни створили Мошногірський партизанський загін, що цілий рік проводив бойові операції проти гітлерівських загарбників (світлина 3). У листопаді 1942 року очільники загону загинули як герої. Радянський уряд посмертно нагородив братів Савченків орденом Вітчизняної війни І ступеня.

Велика частина матеріалу присвячена участі односельців в Сталінградській битві, битві за Ленінград, форсуванні Дніпра, Корсунь-Шевченківській битві (світлина 4).

Невід'ємною частиною музею є експозиція, присвячена визволенню села Мошни від фашистських загарбників. Створено стенди, на яких є фотографії воїнів -визволителів, що поховані в Братській могилі села Мошни, ветеранів, Героїв Радянського Союзу, які народилися в нашому селі (світлина 5).

Є експозиція, яка присвячена односельцям-миротворцям.

У куточку постійно діє змінна виставка. Тут представлені тематичні матеріали, книги, експонати, фото та учнівські реферати – результати дослідницьких робіт (світлина 6,7).

/Files/images/22.jpg

/Files/images/23.jpg

/Files/images/24.jpg

/Files/images/25.jpg

/Files/images/26.jpg

/Files/images/27.jpg

/Files/images/28.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 904

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 05 Березня 2021

Фотогалерея