Наші вчителі

Методичне об'єднання учителів початкових класів

  • Шаповал Світлана Володимирівна - голова ШМО, учитель початкових класів, вища категорія
  • Тищенко Валентина Василівна, учитель початкових класів, спеціаліст, "старший вчитель"
  • Стрічка Юлія Володимирівна, учитель початкових класів, вища категорія, "старший вчитель"
  • Свідельська Людмила Андріївна, учитель початкових класів, друга категорія
  • Дорош Віта Миколаївна, учитель початкових класів, вища категорія
  • Науменко Ольга Вікторівна, учитель початкових класів, друга категорія
  • Супрун Яніна Олексіївна, учитель початкових класів, перша категорія
  • Слюсар Ольга Миколаївна, учитель початкових класів, друга категорія
  • Гончар Вікторія Олександрівна, учитель початкових класів, спеціаліст
  • Умінська Оксана Олександівна, вихователь ГПД, спеціаліст

Методичне об'єднання учителів природничо-математичного циклу

  • Павлова Олена Дмитрівна - голова ШМО, учитель хімії та природознавства, вища категорія, "вчитель-методист"
  • Тесленко Олена Петрівна - учитель математики, вища категорія
  • Щербак Ігор Олександрович - учитель математики та інформатики, друга категорія
  • Крамар Наталія Григорівна - учитель фізики та астрономії, вища категорія, "учитель-методист"
  • Прожога Валентина Миколаївна - учитель біології та екології, вища категорія, "старший учитель"
  • Нетесана Вікторія Миколаївна - учитель географії та економіки, вища категорія

Методичне об'єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу

  • Гуля Світлана Миколаївна - голова ШМО, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, перша категорія
  • Преснякова Валентина Володимирівна - учитель української мови і літератури, вища категорія, "старший учитель"
  • Здір Світлана Іванівна - учитель української мови і літератури, перша категорія
  • Токаренко Ніна Сергіївна - учитель російської мови і зарубіжнної літератури, перша категорія, "старший учитель"
  • Опаренко Крістіна Сергіївна - учитель англійської мови, перша категорія
  • Черткова Оксана Анатоліївна - учитель англійської мови, друга категорія
  • Маковій Лариса Миколаївна - учитель історії та етики, вища категорія
  • Макаренко -Заєць Яна Володимирівна - учитель музики, друга категорія
  • Гуля Віта Борисівна - заступник директора з виховної роботи, учитель образотворчого мистецтва, вища категорія
  • Константинова Леся Миколаївна - соціальний педагог, учитель художньої культури, мистецтва, вища категорія

Динамічна група

  • Синчак Ольга Миколаївна - голова ШМО, учитель фізкультури, перша категорія
  • Дерев'янко Наталія Юріївна - учитель обслуговуючої праці, технологій, заступник директора з НВР, вища категорія, "старший вчитель"
  • Дерев'янко Вячеслав Володимирович - учитель технічної праці, інформатики та захисту Вітчизни, перша категорія
  • Майданік Наталія Вікторівна - директор школи, учитель основ медичних знань, вища категорія
Кiлькiсть переглядiв: 724

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 22 Липня 2020

Фотогалерея