Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Матеріально-технічна база школи включає: трьохповерхова споруда з підвальним приміщенням, обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов учасникам освітнього процесу (в якій навчаються учні 1-11 класів), туалет надвірний, комунікації, обладнання, транспортний засіб (автобус БАЗ А079.03 здійснює підвезення учнів та вчителів до школи і додому), інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у документах школи.

Для забезпечення навчально-виховного процесу база школи має 19 класних кімнат та 11 навчальних кабінетів: два кабінети інформатики та ІКТ, майстерні (слюсарна, токарна, деревообробна), а також бібліотека, медичний кабінет, їдальня на 120 місць, гардероб, кімната психологічного розвантаження, кабінет соціального педагога, учительська, методичний кабінет, актова зала, приміщення для технічного персоналу, тощо.

У закладі освіти діють 2 спортивні майданчики, 1 спортзал, 1 спортивна та 1 ігрова кімнати для школярів початкової школи, спальна кімната для вихованців ГПД, кімната школяра, етнографічна кімната, зразковий шкільний музей. Методичний кабінет, кабінети інформатики, кабінет ІКТ, кабінети початкової школи, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням. Є комп’ютерні педагогічні програмні засоби, які використовуються учителями на уроках математики, біології, фізики, хімії, історії та інших предметів.

Кiлькiсть переглядiв: 276

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 05 Березня 2021

Фотогалерея